Bijna € 3 miljoen subsidie voor prettig en zelfstandig wonen in Kampen
Goed nieuws voor inwoners van de gemeente Kampen. Op de vastgoedbeurs Provada ontvingen de gemeente Kampen, deltaWonen en woningcorporatie Beter Wonen (IJsselmuiden) een subsidie van bijna € 3 miljoen van de provincie Overijssel.
Dit bedrag is bedoeld voor projecten die inwoners langer zelfstandig en prettig laten wonen in hun eigen omgeving.
De subsidie wordt onder andere ingezet voor:
- levensloopbestendige woningen;
- slimme aanpassingen in en rondom woningen;
- woonvormen die ontmoeting stimuleren;
- woningen waarbij zorg en ondersteuning dichtbij zijn.
Door samen te werken kunnen de gemeente Kampen, deltaWonen en Beter Wonen sneller woningen bouwen die passen bij wat mensen nodig hebben. Daarmee spelen we in op de veranderende woonbehoeften van inwoners, nu en in de toekomst.
Samen bouwen we aan buurten waar iedereen zich thuis voelt en prettig kan wonen, ongeacht leeftijd of levensfase.
Op de foto nemen Gerrit Jan Schothans, directeur Vastgoed van deltaWonen, en wethouder Van der Sluis de symbolische cheque in ontvangst van gedeputeerde Liesbeth Grijsen.